| dadaaaaa a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon. vreau ceva nici suuper scum dar nici un jaf d 100 lei. ceva pana in 1.000 lei.nu vreau telefon ff scump nu din cauza banilor doar k la mine nu rezista ff mult un telefon.nu stiu ce sa imi iau.camera,mp3,bluethoot cam astea si mi-as dor fff mult toutchscreen. m-am gandit la Lg cookie. Voi ce ziceti am citit mai multe chesti si pro si contra. Voi ce aveti acest telefon ce ziceti merita sau nu? Sau ce telefon as putea achizition p banii astia? De preferabil nokia sonny ericcson sau lg.mz pentru cei ce raspund

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Nokia 5800 e super dragut, performant s. a. m. dwinking si este vreo 11 milioane

4 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Iti dau eu cateva detalii.Sa fie Nokia sa nu fie cu sina, doar tu ai zis ca nu rezista mult la tine, si sa iti placa.

| zu a răspuns:

Un Lg Prada ori am vazut la tv reclama la un Lg cred ca e Lg KU990 insa nu stiu sigur..sau cum a zis si Taly poti sa iti iei un Nokia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 7610 supernova.super telefonull,,,, dk nu iti place cauta pe net,,,,. scrie pe google telefon nokia...sau cv de genu.sau intra in siteurile oficiale ale retelelor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 3600 e superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr