| Florin_2297 a întrebat:

Buna as vrea sa incep un cont pe metin2 Ro, server sagitta, regat albastru, e disponibil cineva sa ma creasca sa- mi dea iteme, bani orice. sa ma poata ajuta? multumesc mult :*

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Un sfat prietenesc
Mai bine dati 2 palme si regandeste ce ai zis
Metin2ro e vai steaua lui
Numai copiii
Iar acei GM nu cred ca au unu peste 20 de anihappy
Pot spune din surse sa nu zic 90%
75% ca acolo banurile se ia la comandahappy
AColo dupa lvl 50 nu mai te poti dezvolta deja trebuie sa bagi bani in joc
De la lvl 65 70 esti dependent de v2 unde faci tu lvl? daca nu bagi bani in joc?
Iar alta la mana
Ai tu salariu sa bagi bani in un asemenea joc de tot "rasu"?
Mai gandeste-te...
Apucate de private... chiar daca joci o zii 2 acolo da stii ca e ceva frumoshappysi e FREE

| PCDemon a răspuns:

Liviu are dreptate! Un prieten de-al meu are lvl 60 pe Mt2 si a trebuit sa plateasca vreo 3 milioane ca sa poate juca in continuare!
E dependent!
Eu daca vedeam ca imi cere bani il lasam si ma apucam de un Mt2 Private Server!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu astepta ca candva sa iti dea mura in gura ca nu prea cred ca o sa se intample
2.metin2.ro e praf rau apukte de privat poate acolo o sa iti dea candva si bani si iteme te si creste pentru ca e mai usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul acesta METIN 2 nu sa zic ca e cine stie ce
si eu am jucat dar cum a zis si liviu GM da ban la comanda si chiar ar trebui sa bagi banii
creaza DEPENDENTA
eram al dracului de OBS de metin 2 ro numai dsp el vb
si am luat BAN la lvl 69
acu ma simt mai liber
sfatu meu mai bine nu te apuka dal in *** de joc
e doar un joc de copii
O zi buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liviu eu am lvl 86 pe ro si nu sunt dependent de v2 deci nu toata lumea e dependent de v2
si eu dupa lvl 50 n-am bagat niciun ban am crescut pe muntele sohan nu-i neaparat sa bagi bani.Mai gandeste-te server private nu-mi place de loc este prea usor.Cand mai raspunzi gandeste ce spui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| cocolino01 a răspuns:

Cadourimetin2.yolasite.com-POWER LEVELING, aniverseaza 5 ani de la infiintare! 3 lv moca! NU ratati ocazia pentru ca perioada este limitata!

| Ady_Andrei_1987 a răspuns:

Iti dau eu cont de lvl 20, 25 war (albastru) cu iteme extraordinar de bune
armura plusata

bonusata scuze

90 lei si e al tau
mai vb pe facebook: Andrei Ady
skype : preda01andrei
email:jan.preda
! contacteaza-ma

| bbboy69 a răspuns:

Mai bine stai linistitwinkingdecat sa te apuci de metin2ro mai bine iti bagi un bat in ***laughing...ii sustin si pe cei ce au raspuns anterior la aceasta intrebarewinking