| teodora24 a întrebat:

As vrea sa ma duc la mare, dupa 15 septembrie,de preferabil la Costinești.A fost cineva asa tarziu,ca as vrea sa stiu daca e cald si lume, si daca e distractie la Mega Discoteca Tineretului.Multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In septembrie este inca foarte cald si daca esti norocos, poti prinde niste zile superbe.
Bineinteles ca, statiunile nu vor mai fii atat de aglomerate, din cauza inceperii scolilor, dar asta este un lucru bun, ca nu va mai fii nebunia din plin sezon, iar preturile vor scade considerabil.

| sierra1 a răspuns:

încearcă măcar cu 2 spătămâni mai devreme

| FruttiFresh300 a răspuns:

Eu am fost și la sfârșitul lunii septembrie și vremea a fost perfectă. Nu am fost în Costinești ci in alta parte, dar presupun că vor mai funcționa cluburile cu un program poate mai restrâns. Dacă nu, poți merge în Constanța, acolo sigur sunt deschise.
Acolo unde am fost eu, încă era mare agitația. Mergi în weekend dacă vrei sa prinzi ceva, în niciun caz în timpul săptămânii.

| Psihopata a răspuns:

Eu m-am distrat e super fain.Noaptea e lume si nu ai cum sa te plictisesti.