| IoanaIonuca a întrebat:

Buna, as vrea sa merg la mare si vreau sa caut oferte si sa rezerv de pe internet. Ce site-uri cunoasteti? Am incercat pe Romania. directbooking, am pus 3 persoane, pensiune completa, 7 nopti si pretul final apare 1700 lei intr-un apartament. Mi se pare cam putin, iar in final cand vreau sa rezerv apare fara mancare. Nu stiu, nu am mai facut. Ma ajutati cu niste site-uri, sfaturi etc? happy

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică tu cauți ceva mai scump?

| IoanaIonuca explică (pentru sierra1):

Nu, chiar nu. Doar ca pentru 3 persoane pe 7 nopti + 3 mese/zi mi se pare cam ieftin, si ma gandeam sa nu fie numai cazarea, fara masă. Anii trecuti mergem prin tati, adica ofereau ei tichete, dar anul acesta nu mai au fonduri. Biletul intreg era 4000 si ceva de lei, noi platind doar 1600 (35% din total).

| sierra1 a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Ioana, prețul e bun. Nu sunt 5 stele dar eu zic c se încadează in prețul mediu. Vacanță frumoasă

| sierra1 a răspuns:

Site-ul ăsta își face datoria bine. Chiar dacă vrei mai scump
https://www.trivago.ro/? iSemThemeId=58778&iPathId=31482&sem_keyword=cazare%20litoral&sem_creativeid=259226114365&sem_matchtype=e&sem_network=g&sem_device=c&sem_placement=&sem_target=&sem_adposition=1t1&sem_param1=&sem_param2=&sem_campaignid=874997901&sem_adgroupid=44415086339&sem_targetid=kwd-307025915226&sem_location=1011794&cip=401210250201&gclid=CjwKCAjwwuvWBRBZEiwALXqjw56IrvhNvD7JyW-Ib8qPCU5hLizOuc18LtrmHw8-JaDkzHBinmym2xoCQowQAvD_BwE