| TrafiKCuJelEuCoLoraT a întrebat:

As vrea sa scriu mai frumos, pentru. ca de cand am invatat sa scriu mi-e groaza sa ma uit in caietele mele. Am ajuns sa nu imi pot descifra nici macar eu scrisul (acum ii inteleg pe sarmani profesori). Cum imi pot schimba scrisul? Sfaturi va rog! Cele mai bune primesc

Răspuns Câştigător
| OddKidd a răspuns:

Ar trebui acasa sa sa faci autodictare cate o jumate de ora pe zi...Si eu am avut probleme de genul asta si profesorul meu de romana mi-a recomandat astahappy
Sper ca te'am ajutat:*