| Crazy_2020 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum este vremea in August la BAILE HERCULANE, prin caras-severin... dau fundita celui mai bun si sincer raspunswinking

2 răspunsuri:
| umbra99 a răspuns:

Nu e chiar un raspuns dar poate te ajuta.
In primul rand nu se poate prezice vremea pe o durata asa mare, se poate doar ghici
In al doilea rand cauta,, Vremea in Baile Herculane'' pe google si poti gasi vremea pana in urm. 15 zile

| cяιss a răspuns:

Cum putem sa prezicem vremea de acum din 17 iulie pana in august cand vrei tu? n-ai sa gasesti nici pe net prognoza meteo pe atata timp.
mai asteapta si tu si cauta abia in august pe net vremea.happy