| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Vreau sa joc și eu în serialul Lecții de viață de pe profit tv. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cei care joaca in Lectii de viata sunt actori care pun in scenă situatii si cazuri fictive, daca nu ai scoala de actorie nu cred ca poti intra in echipa celor de la emisiunea Lectii de viață.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar sunt și copii, iar ei nu cred că a făcut școală de actorie. Cred că au cunoștințe care i-au ajutat. Ex. Este un băiat cu parul lung și puțin creț care joacă la emisiunea "În puii mei" și apare in clipul melodiei "frate".

| dannyel86 a răspuns:

Cere informatii pe adresa de mai jos. Poate primesti un raspuns.
casting@protv.ro

| Alexul99 a răspuns:

Banuiesc ca iti trebuiesc minime cunostinte in actorie pentru a juca intr-un serial.
Incearca sa cauti numarul postului de televiziune si intereseaza-te acolo. succes

| 221218809875danyplugaru a răspuns:

Cum pot sa Joc in serialul lectii de viata

| BrisanDanielDan a răspuns:

Vreau sa joc, an serial pentru ca am place al ador enorm si sotia la fel!

| AsAnamaria a răspuns:

Ce sa fac

| ___tQ3c a răspuns:

Da