| xDirectioner5 a întrebat:

as vrea si eu sa ma cazez in perioada 5-11 iulie la Mamaia ori Eforie Nord. Nu vreau la hotel, la case de vacanta daca se poate, as vrea sa-mi raspunda numai cei care stiu undeva in jur de 50-60 de lei. Funda pentru cea mai buna oferta, si nu vreau site-uri vreau sa-mi spuneti numele Locului, multumesc mult! Si sa fie frumos locul

5 răspunsuri:
| Andrew1Me a răspuns:

Mai bine te duci frumos la Constanta cu bani si oamenii de acolo stau cu cheile pe marginea drumului.Sigur poti negocia cu ei.Succes!

| Belllla a răspuns (pentru Andrew1Me):

La fel e si in Costinesti si Eforie Nord, si celelalte, nu numai in Constanta!

| anne2196 a răspuns:

Hmm in Eforie Nord am auzit, la pretul asta, de vila Mirada (eu personal nu stiu cum sunt conditiile, am auzit de la cineva )

| xDirectioner5 explică (pentru anne2196):

Stiu de aceasta Vila, dar conditiile nu ma incanta. Vreau ceva mai cochet.

| anne2196 a răspuns (pentru xDirectioner5):

Eu zic cel mai bine sa te uiti pe http://www.turistinfo.ro/......_nord.html pentru eforie nord dar si pentru celelalte locatii si sa incerci sa iei legatura cu cei de la pensiuni fiindca multe din ele pot fi ocupate.Bafta:*!