| ANONIMUSSSS007 a întrebat:

Buna!
Aseara mi-am facut cont pe freelancer.com. Acolo scrie ca daca dai invitatie unui prieten si el se inscrie primesti 1 dolar. Am dat invitatie, prietenul meu s-a inscris, a confirmat si e-mailul insa tot nu am primit niciun dolar.
Va rog ajutati-ma!
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| J0k3R2014 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Raul28 singurul site pe care faci bani cu adevarat doar jucand! Intra si vei vedea ce si cum http://www.marketglory.com/strategygame/Raul28. Bafta