| miruna29_9106 a întrebat:

Ati citit cartea,, Nu plange sub clar de luna deHeather Davis"? Cum fi s-a parut? Va placut?

Răspuns Câştigător
| biencushh a răspuns:

Mie mi-a placut, e foarte tare cartea. Eu iti recomand sa o citesti pentru ca merita. (Se vinde si cu revista BRAVO la 11 lei )

1 răspuns:
| DanielaT a răspuns:

Si eu am cartea si am citit-o dar dupa titlu ma asteptam la altceva...mi s-a parut cam seaca si sau intamplat foarte putine lucruri in ea...dar daca iti plac genul asta de carti iti recomand seria Jurnalele Vampirilor de L.J.Sith (cartile dar te poti uita si la serial) sper ca te ajutawinking