| ButterflyMiley a întrebat:

ati vazut filmul,, Dream House"? Voiam sa il vad dar vreau sa stiu e bun? Sau nu e chiar asa... ca sa nu ma uit degeaba! rolling eyes

3 răspunsuri:
| deea221 a răspuns:

E foarte bun!
il recomand din tot sufletul...o poveste captivanta, misterioasa, trista, te tine cu sufletul la gura.

| inghetatacudroguri a răspuns:

[Filme Online Gratis - Dream House 2011] – Will Atenton este un editor din New York care renunta la un loc de munca bine platit pentru a se stabili impreuna cu sotia sa Libby si cele 2 fice ale lor, intr-un orasel mult mai linstit pe nume New England. Acestia isi cumpara o locuita pe care ei o considera perfecta pentru noul lor stil de viata. Ceea ce nu stiu ei despre casa lor de vis este ca in trecut s-au petrecut crime oribile, unde mama si copii ei au fost ucisi cu sange rece iar criminalul nu a fost prins niciodata. Vecini sunt de parere ca asasinul ar fi fost chiar sotul victimei. Ann Patterson este o vecina misterioasa, care a fost prietena cu femeia asasinata si ii poate ajuta sa rezolve acest caz, pentru al impiedica pe criminal sa ucida din nou. Will Atenton si Ann Patterson pe masura ce gasesc noi raspunsuri, in acelasi timp creste si furia criminalului asupra noilor proprietari ai casei.
sper ca te.am ajutatlove struck:* este un film bun! merita sa il vezihappy!

| ButterflyMiley explică (pentru inghetatacudroguri):

Mersi, la amandoi ma voi uita.