| Mariuka23 a întrebat:

Azi mi-am cumparat de la Vodafone telefonul Samsung star II S5260 si as vrea sa ma conectez la internet. Am inteles ca are internet gratis fara sa-ti faci abonament. Am intrat ca sa ma conectez si imi cere o parola WiFi. Nu vreau sa downloadez programe ca sa o aflu. Vreau sa mi-o spuneti daca puteti! FUNDA

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Depinde,daca ai net in casa ...la modem wireless, trebuie sa stii parola la modemhappy dar e imposibil ca telefonul tau sa nu aiba wireless.asa ca, conecteaza-te asa pe net.intra in pc-ul tau, si vezi la net parola de la WiFi.(wireless). bafta!

2 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu o putem stii fiindca acea parola e de la router-ul la care tu incerci sa intri. Ar trebui sa spargi parolatongue

| SummertimeSadness13 a răspuns:

Daca nu stii parola de la wifi nu prea ai cum sa te conectezi internet numai daca pe acolo unde stai tu are orasu`retea wifi gratis...