| anonim_4396 a întrebat:

Azinoapte am visat ca ma sarutam cu o fata ce-mi placea mult in timpul scolii, acum imi place de ea dar putin! Ce inseamna acest vis?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deea05 are dreptate!
Si iti mai zic ca poate si daca iti mai place putin de ea ai visat-o!
Eu patesc ca am visat cu fete care nu le placeam, iar cu celelalte care le palceam nu!
Funda?:*

3 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Nu intotdeauna visele au o semnificatie, poate a fost un simplu vis, si probabil te-ai gandit la aceea fata inainte sa adormi

| Zoey112 a răspuns:

Pai probabil ca visul insemna ca inca o mai placi happy

| marktheshark a răspuns:

E doar un vis, te-ai gandit prea mult la ea.Sigur nu o mai placi?big grin