| albinuta2 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata cea mai buna primeste fundita :*!

Răspuns Câştigător
| AdeVero12 a răspuns:

Si asta: Tori Kelly- All in my head. Videoclipul e mirific, și vocea ei este grozavă.

| albinuta2 explică (pentru AdeVero12):

Imi place melodia primesti fundita:*

| AdeVero12 a răspuns (pentru albinuta2):

Mulțumesc! :*

21 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Smiley - Preocupat cu gura ta.

| B3bytzaa a răspuns:

Am multe melodii preferate dar voi pune una dintre ele:Loreen - My heart is refusing me http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Dariusuu a răspuns:

Bon Jovi - It my life

| PopAdrian a răspuns:

Evanescence - Bring me to life

Răspuns utilizator avertizat
| dianaaaaax a răspuns:

Heii.
Nelly Furtado- waiting for the night ♥.

| AdeVero12 a răspuns:

Taylor Swift- You belong to me.
Melodia asta este pentru îndrăgostiți, și cum eu sunt o îndrăgostită o ascult cu mare drag. Videoclipul te face să zâmbești oricât de trist ești. Iubirea este peste tot. :*
Fundă?

| Nan11 a răspuns (pentru AdeVero12):

Frumos videoclipu

| CEstLaVie a răspuns:

Evanescence - My Immortal

| AdeVero12 a răspuns (pentru CEstLaVie):

Melodia asta o ador! :*

| AiEnma97 a răspuns:

A mea e Return to Innocence-Enigma. Am ascultat-o odata cand eram mai mica si am cautat-o ani intregi. Ma calmeaza si ma face sa fiu o persoana mai buna. Imi lumineaza ziua, ca sa zic asa

| danielut a răspuns:

Whitney Houston-I will always love you şi coloana sonoră a filmului Titanic.

| bluuee a răspuns:

Haarp Cord - Calatoria, e una dintre melodiile de care nu ma plictisesc niciodata.

| Nan11 a răspuns:

Taxi feat R&D NonStop

| UdnasTrebor a răspuns:

Melodia mea preferata este:too little too late cantata de jojo.

| AlinaNicolae a răspuns:

Thrift shop cred... funda?

| MaRyAnA0 a răspuns:

Cabron- prada de razboi cel putin mie imi place sper sa iti plk sh tie:*