| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Care par credeti ca e mai frumos unul lung pana la fund si ondulat sau unul la fel de lung si facut cu placa? Care credeti ca e mai atractiv? big grin [vreau parerea voastra] big grin

Răspuns Câştigător
| Breakingthehabittonight a răspuns:

Presupun ca ai parul lung.eu una prefer parul drept de orice fel, marime, culoare, dar daca vrei sa fii eleganta poti opta pentru niste bucle frumoase. daca vrei sa fii putin mai rebella prinde`l in coada sus si ciufuleste`l un piculet :X...arata bine

dar stii...nu prea se mai poarta parul pana la fund...se poarta cat mai scurt ori bob ori castron ori baietesc cu breton pe o parte. ca rihannawinking

See Ya`

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cel lung, dar nu chiar pan' la fund, ca n-as vrea sa am langa mine o maimuta.

| Jadis a răspuns:

Intans cu placa

| BiscuiteCuCiocolataa explică:

[adica putin ondulat] ***

| Nastia a răspuns:

Daca parul e des mai bine drept. daca e rar sa fie ondulat.

| Sua a răspuns:

Niciunul. Mie la o fata imi place parul pana la umeri

| Madalin a răspuns:

Da e frumos. cel putin mie imi place asa fete. Mie imi place parul lung facut cu placa.big grin. da cel mai fain e cum iti place tie.Parerea ta conteazatongue. Funda plzz

| gyo a răspuns:

Pai depinde, fiecare are farmecu lui

depinde si de forma fetei si de mai multe lucruri...eu personal la un par atat de lung as alege parul ondulatbig grin si plus ca placa si arde parul.nu sunt impotriva placii(chiar si eu am unatongue) dar sunt de parere ca nu trebuie folosita foarte des:*

| Georgiana2905 a răspuns:

Mi-ar placea mai mult prima varianta, cea cu parul ondulat dar nu pot spune ca o tipa cu parul lung, facut cu placa nu ar arata bine. Depinde si depinde. Ambele imi plac

| MissFashionPrincess a răspuns:

Depinde de fizionomia ta thinking dar ca să fii sigură, ai putea încerca într-o zi să ţi-l intinzi si într-alta sa ţi-l faci creţ. Vezi reacţiile prietenilor tăi, întreabă-i ce coafură li se pare că-ţi stă mai bine... succes thumbs up

| DennK a răspuns:

Indreapta-l si fa cateva bucle.Sau invers!:onduleaza-l si fa cateva suvite drepte ar fi super.{[(FuNdItSa?big grin)]}

| Scumpitza a răspuns:

Par lung si cu placa

| leona_3807 a răspuns:

Care crezi ca te avantajeaza si care iti place tie cel mai mult
De exemplu mie imi place intins cu placa
Bafta si mult noroc

| ktalyn178 a răspuns:

Mie imi place cel intins cu placa happy mi se pare mult mai elegant.si mai feminin happy
Iar cel cu "lung pana la fund si ondulat" depinde si de cum arata fundulhee hee [glumesc]big grin

Succes :*

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Pai mie imi place mai mult parul drept. Dar daca e vorba de un par atat de lung cred ca s`ar potrivi mai bine ondulat desi eu as opta pentru un par mai scurt ca e greu de intretinut.

| camitza_1621 a răspuns:

Putin ondulat... dar sa aiba aspec natural

| bibi58pan a răspuns:

Depinde...eu zic ca intis cu placa dar cum crezi tu e cel mai bine