| AndyNarutoShinobi a întrebat:

Care stie un server de metin2 privat?

Răspuns Câştigător
| Krysty111999 a răspuns:

Buna! sunt mai multe, dar niciunul nu rezista pentru ca se inchid rapid, dar cele mai jucate si care au rezistat pana acum sunt Gx si Tim! Have fun!
PS:Ambele sunt in romana.

7 răspunsuri:
| AndyNarutoShinobi explică:

Finalmt2.com este cel mai potrivit

| AndyNarutoShinobi explică:

Desi nu-mi prea place ca am avut 94 asa ca o sa-ncerc unu de la voi

| AndyNarutoShinobi explică:

Desi nu-mi prea place ca am avut 94 asa ca o sa-ncerc unu' de la voi!

| Eu_3289 a răspuns:

4fun metin2
metin2tim
candylongju metin2
nervmetin2
metin2gx
metin2united
FUNDA?

| cristiansan a răspuns:

Empire metin 2 e unul italian are 3 servere pe primul iti da de la nivel 1 ponei pe al 2-lea iti da de la nivel unu cal armat si al 3-lea nu merge inca.eu itit recomand sa joci pe al 2-lea faci 50 in 20 de minute maxim. pe prima in cam o ora.

| Beni_2792 a răspuns:

Metin2 FreeWar...il joc si eu si este 100% in romana

| PROMETIN a răspuns:

Joaca Prometin2 http://prometin.ro/! Impreuna cu prietenii tai construieste o brealsa si rupe concurenta. NU rata un metin adevarat : 70 % PVP 30% PVM, Harti/Arme/Armuri 2011 eventuri GM 5x pe săptămână. Donatiile sunt foarte mici pentru Iteme si Bonusuri fenomenale joaca acum http://prometin.ro/