| Winners10 a întrebat:

Care stiti cam cat mi-ar lua un taxiu de la Aeroportul International Traian Vuia Timisoara, pana in autogara de Normandia din Timisoara?

Multumesc

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Intreba un taximetrist! Tarifele difera de la societate la societate chiar daca nu cu mult dar per distanta...

Distanta ar fi cam 10Km deci poti calcula singur tariful fiind la vedere pe portierele taxiuluiwinking+pornireabig grin

| Winners10 explică (pentru stlucian):

Nu sunt din Timisoara si de aceea intreb!

| stlucian a răspuns (pentru Winners10):

De aceea ti-am dat distanta ca sa nu fi pacalit tare big grin