| Doar3u a întrebat:

caut admini pentru pagina Doar3eu! Nu e cine stie ce, dar am nevoie de ajutor! Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| StauDeSase a răspuns:

In ce sens ai nevoie de ajutor? stiu programare, linux, webpress photoshop si pot sta doar seara pe net ca in cursul zilei lucrez! ciao!

| Doar3u explică (pentru StauDeSase):

Pentru a posta poze, etc! ce vrei!
daca poti sa ma ajuti,,, asta e id meu! doar3eu.shiatatwinking

| Doar3u explică (pentru StauDeSase):

Pentru a posta poze si altele! ce idei mai ai! daca vrei sa ma ajuti asta e id meu doar3eu.ahiatat!winking

5 răspunsuri:
| andrei_7722 a răspuns:

Te pot ajuta si eu!
Am si eu o pagina =)

| Doar3u explică (pentru andrei_7722):

Imi poti lasa id! sa vorbim acolo?

| Madalyn91 a răspuns:

Connect Star.CsBlackDevil.Com Caut admini de noapte! de la ora 12 pana la 5, 6 dimineata! Serverul este full tot timpul noapte/zii! 32\32! pentru admine ADD maddalyn_m26