| FlorinaRuby a întrebat:

ce activitati mai inedite pot sa fac la tara?
am niste obiective turistice acolo dar le-am mai vizitat, vreau sa fac ceva de genul calariei. cele mai bune idei au funda+vot!
(va rog nu spuneti citit, ascultat muzica, am cerut ceva mai inedit)

5 răspunsuri:
| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a răspuns:

Pai cum ai zis tu calareste, joacate cu animalele, ajutati bunicii la treburile casnice, iesi cu prietenii pe afara, iesi afara la aer curat, gasesteti o ocupatie, puneti ceva in mine si realizeaza acel lucru, nu sta pe net asta o poti face toata viata, acum distreaza-te. Distractie placuta. funda?(am fost si primul

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a răspuns:

Iti gasesti un hobby si faci ceva creariv
Citesti bancuri, benzi desenate
Asculti muzica
Te uiti la tv, pe geam
Canti
Dansezi
Pictezi
Te joci cu animalul de companie daca ai sau intri pe facebook
Bei un suc
Faci temele de vacanta ca sa scapi de ele
VB la tel cu prietenii
sper ca te-am ajutat si nu te-ai plictisit

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a răspuns:

Iti gasesti un hobby si faci ceva creariv
Citesti bancuri, benzi desenate
Asculti muzica
Te uiti la tv, pe geam
Canti
Dansezi
Pictezi
Te joci cu animalul de companie daca ai sau intri pe facebook
Bei un suc
Faci temele de vacanta ca sa scapi de ele
VB la tel cu prietenii
sper ca te-am ajutat si nu te-ai plictisit.

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a răspuns:

Iti gasesti un hobby si faci ceva creariv
Citesti bancuri,benzi desenate
Asculti muzica
Te uiti la tv, pe geam
Canti
Dansezi
Pictezi
Te joci cu animalul de companie daca ai sau intri pe facebook
Bei un suc
Faci temele de vacanta ca sa scapi de ele
VB la tel cu prietenii
calareste, joacate cu animalele, ajutati bunicii la treburile casnice, iesi cu prietenii pe afara, iesi afara la aer curat, gasesteti o ocupatie, puneti ceva in mine si realizeaza acel lucru, nu sta pe net asta o poti face toata viata, acum distreaza-te. Distractie placuta. funda?(am fost si primul

| FlorinaRuby explică:

Buna,v-am rugat sa-mi dati niste idei mai indeite straight face
@AioN degeaba esti primul daca altcineva da un raspuns mai bunhappy