| Nebuneală a întrebat:

Bunahappy
Ce ai lua cu tine daca ai fi singur\a pe o insula pustiebatting eyelashes?
3 lucruribig grin

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O maceta, niste sfoara si o bucata de material gros.

| amaadina a răspuns:

Familia, cateva cutii de algocalmin si mancare big grin

| madalicious a răspuns:

Daca as fi singura in primul rand cred ca l-as lua pe iubit, si apoi un hamac si multa mancare. laughing)

| BAliinuShaa a răspuns:

Laptopul cu tot cu net smug
Prietenii si mancare laughing
Iar ceilalti ar lua aparat foto cort haine si tot felul de chestii ca insula sa nu mai fie pustie happy
Ei tu ce crezi rolling on the floor
U ce ai lua?

| Nebuneală explică:

Eo as lua
1) Leptopu cu tot cu netlaughing
2) Haleala multaaaabig grin
3)Prietenilove struck

| `KiddO` a răspuns:

Pai:
1. Pe Buf [catelul meu]
2. Mp4
3. Mancare, si pentru. mine si pentru. catel

| Drinni a răspuns:

Chitara...Mp3-ul...Carti siropoase.[as lua toata seria amurg si as citi-oon the phonehappyfundita?

| adutza12 a răspuns:

1) Telefonul Mobil (dar inainte m-as asigut=ra daca mai am valabilitate :d)
2) Pe cineva cu mine (de preferabil din familie)
3) Un cutit pentru hrana (poate gasesc nuca de cocos, banane sau animale pe care sa le pot manca)

Răspuns utilizator avertizat
| darii a răspuns:

1-prietenii sau membrii ai familiei
2-haine multe
3-aparatul foto

| cristiannn_8836 a răspuns:

1. Un cutit/maceta, ceva sa taiehappy
2. O fata/femeie
3. O undita(pentru pescuit)
cam atatlaughinglaughing
tu ce ai lua?smugsmug

| ˜”°º•didycutzà•º°”˜ a răspuns:

Mobilul, un album foto cu familia si un animal de companie mult iubitlaughing dai si funda te rog?happy

| Azzido a răspuns:

O bricheta, un cutit si niste pastile de purificat apa. As lua si un joint, dar probabil as gasi pe acolo ceva de fumat happy

| alexa_6484 a răspuns:

Un gajiu big grin produsele cosmetice smug si ceva in /pe care sa dorm laughing
bafta tu ce ai lua cu tine smug?

| ionut_9568 a răspuns:

1) o laterna 2) mancare 3)un cort bine echipat standard, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mp3 playerul, fotografii de vacanta si multe carti siropoase.

| gynutza_5762 a răspuns:

1.telefonul
2. un cort echipat
3.toata casalaughing)