| Mynu a întrebat:

Ce are site-ul asta? Ma loghez si bifez aia care sa ma tina logat si dupa ce a fost inchis trebuie sa ma loghez din nou...Pai pentru ce mai e casuta aia?

Răspuns Câştigător
| Cookiee9712 a răspuns:

Bunastraight face si mie mi se intampla la fel si nu stiu dc thinkingstraight face daca aflii sa`mi sp si mie plss:*

pupicii:*

5 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Vezi daca nu e setat din optiunile browseruluis sa stearga cookie`urile si istoricul cand il inchizi

| alexgogo a răspuns:

Sal. Atat casuta cat si siteul sunt in regula. Browserul tau are o problema, vezi pe la cookie-uri (trebuie sa fie acceptate) sau incearca firefiox.

| Mihai7best a răspuns:

Mie nu mi se intampla... ai o optiune sus cand te loghezi de retinere ai parolei fa un click pe Salveaza Parola si nu o sa mai ai probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul tine de browser, de cookie-uri, sesiuni, conteaza cat a pus siteul timpul maxim pentru a fi valida o sesiune.Etc...

| MihaiA_2947 a răspuns:

Totul tine de cookie-uri / sesiuni. Tine de cum este facut siteul... este totusi o problema ce ar putea sa o rezolve cei de la TPU tongue