| anonim_4396 a întrebat:

ce as putea sa ii cumpar mamei de 8 martie? fara cana cu te iubesc sau ceva de genu pentru ca asta i-am luat anul trecut

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

-O floare in ghiveci
-O bluza
-O carte de bucate
-Un album foto
-Un ruj, un machiaj

| Ramo80 a răspuns:

Daca ii plac florile, cumpara-i o floare in ghiveci. Sau o icoana frumoasa! Pupic!

| dienisor a răspuns:

Ai putea sa-i iei un parfum o cutie de ciocolata un animalutzz de plus cu mesajul te iubesc,poti sai iei o carte de bucate, sunt multe posibilitatzi, daca vrei iai flori dar neaparat naturale!

| Elena1994 a răspuns:

Poti sa-i iei o bijuterie finuta http://www.crownfashion.ro/cumpara/set-colier-cu-medalion-si-cercei-2228426 sau un medalion care se deschide si poti pune o mica fotografie cu tine http://www.crownfashion.ro/......l-2572763. Oricum in final si o floare daca-i vei darui mamei ea iti va aprecia gestul si sentimentele tale fata de ea.

| Saddelyx a răspuns:

Ai putea o carte daca este pasionata de citit, un album foto in care sa pui cele mai frumoase amintiri, sau ai putea pur si simplu sa ii iei o cutie cu bomboanele ei preferate si un buchet de flori. Sper ca te-am ajutathappy

| AR1373 a răspuns:

O floare, ciocolata, un bibelou si sa mergeti toata familia la o prajitura in oras.

| Emilia1015 a răspuns:

Un buchet de flori si o cutie cu bomboane.Bafta!