| darkeyes a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti? In acest moment mor de plictiseala crying, nici de ascultat muzica nu mai am chef...Sugestii big grin?
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Oly51 a răspuns:

Cand ma plictisesc bag muzica si dansez, citesc, ma uit la TV, stau pe net pe TPU si mai raspund la niste intrebari...happy

7 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Poti sa suni un prieten/prietena sa vina la tine, sa-ti scoti un joc, sau un film, sa te uiti la tv, sa canti/desenezi, sa faci curat prin casa, iar daca esti bun la informatica, poti sa creezi programe, sau sa compui melodii. Dupa parerea mea, sunt niste lucruri utile de facut pentru a-ti "omori" timpul si pentru a nu te plictisi.

mariana
| mariana a răspuns:

Cum te poti plictisi cand ne ai pe noi ca prieteni?
Cred ca ai uitat ca prietenul la nevoie se cunoaste si ca, acum cand tu ai timp disponibil, poti sa raspunzi la o seama de intrebari puse de userii TPU si vei vedea ca trec orele fara sa ai timp sa-ti dai seama cat de tarziu se face.
Poti incerca sa citesti o carte buna, sa te uti la un film, sa iesi la o plimbare, sa faci putina ordine in jurul tau si exemplele ar putea continua.
Eu una nu m-am plictisit niciodata si nici nu-mi imaginez cum este sa te plictisesti.
Daca ai jurnal, confeseaza-te si vei vedea ca te vei simti mult mai bine si-ti vei scrie astfel "istoria" ta proprie.
Sa fii sanatos/a si sa-ti gasesi un hobi pe care sa-l practici atunci cand timpul liber "te da afara din casa".

| cornel a răspuns:

Uite-te la tv.iesi pe afara.joaca un joc pe calculator.thinking

| ioana181 a răspuns:

Caut pe youtube melodii vechi. Si eu ma plictisesc acum si ascult Pops - Bum Bum. E frumos sa imi amintesc toate meodiile care erau la moda big grin.

| putzulica a răspuns:

Cand ma plictisesc ori ma duc sa dormlaughing) ori incerc sa sun un pr sa iasa afara sau ma uit la un film sau ma enerveZ(X

| :X:X a răspuns:

Joaca ceva :
sims3
cs
nfs