| Mihalia a întrebat:

Ce fel de muzica va place sa ascultati? sh care este melodia voastra preferata?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În genere rock & metal, iar melodia preferată este a trupei Metallica, și se numește „Turn the page":
http://www.youtube.com/watch?v=sMqNFAU0tOw.
Audiție plăcută!

| shadovv a răspuns:

Ascult Dnb, hip hop, trip hop, techstep, inteligent dnb (si restul variatilor), experimentala.
Cauta pe youtube: dub fx, dj shadow, Underman.

| ROB3RT89 a răspuns:

In general hip-hop si house, foarte rar rap:)Uite, sper sa-ti placa http://www.youtube.com/watch?v=IT3TP1ifpcs&ob=av2e

| Yoyolovesblue a răspuns:

Muzica rock si pop, Rembrants- I'll be there for you si Paramore- Careful.

| GusWaters a răspuns:

Muzica buna.De la clasica,rock,jazz,reggae,pana la rap de calitate, dar in general grunge si thrash metal, doua subgenuri ale rockului.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Dj Project-Lacrimi De Inger

Pop/Dance

| GabyShiAtat a răspuns:

Pai imi place orece fel de muzica in afara de populara si manele iar melodia mea preferata este musica cantata de Fly Project acum