| ionutdmx a întrebat:

Ce inseamna Demo ca am un joc Rail Simulator si scrie Rail Simulator Demo. Ce este demo

Răspuns Câştigător
| raducu a răspuns:

Ii doar o Demonstratie, ca tu sa stii daca iti place sau nu si vrei sa cumperi/donwloadezi jocul intreg.

9 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Eu am multe jocuri demo si ma joc mereu chiar daca nu sunt jocurile intregi

| Teo_6515 a răspuns:

Inseamna ca ai doar cateva niveluri, nu ai toate functiile active. Practic demo-urile sunt facute sa-ti faci o idee despre joc. La un moment dat, in timpul jocului se va opri singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demo- cum au spus colegi de mai sus e doar o "monstra"
Eu as defini demo = demonastrativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde fac rost de 18 wheels steel of haulin? fara sa il cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demo inseamna un joc care il iei dar putin mai tarziu zice ca trebuie sal cumperi casa continui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demo este un joc in care se joaca cu demo

| ThiPaRu a răspuns:

Dema inseamna monstra, te joci un stagiu si dupa aia nu te mai poti juca, demo-ul este doar pentru a vedea cum e un joc pentru ca dupa aia sa il cumperi complet.

| ionutdmx explică:

Stiu am incercat jocul intreg dar are virusi sad

| mafiamarius a răspuns:

Si ce inseamna satelit