| CuRcUbEuInRoZeNdRoZ a întrebat:

ce parere aveti despre emisiune "Next top model by Catalin Botezatu"
si ce va place la aceasta emisiune?
Dau funda celui mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| Callme a răspuns:

Sincer, mie imi place.Adica ma rog...ma asteptam ca unele sa fie rele rolling eyes dar ce nu-mi place e ca unele faze par complet trucate, stii?straight face Da' totusi, hainele, machiajul, papucii...ramai :o si daca esti baiatlaughingTie de cine iti place cel mai mult de la "Next top model"? Pacat de Iuliana (aia bruneta-sper ca asa o cheama), ca e frumoase, dar rea.

| CuRcUbEuInRoZeNdRoZ explică (pentru Callme):

Nu,nu sunt baiat dar mie imi place mult de Diana si Sandra. Voua?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CuRcUbEuInRoZeNdRoZ):

Mie imi place de Karin fiindca nu se baga in certuri dar cel mai mult imi place de Laura fata de 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Este o emisiune cool fiindca pe langa modelin si fite catalin este foarte destept si ofera multe lectii de viata pe langa asta concurentele sunt plimbate prin toate tarile si sunt din ce in ce mai cultivate[destepte]imi place la emisiunea fiindca este vorba de modeling si eu sunt pasionata de toate carierele care tin de arta si realizare[cantatul actoria si modelingul]. fundita?

Pa, pa!

| Ioana456 a răspuns:

Da imi place dar nu in totalitate pentru ca e cam peste 18 ani dar e tare pentru ca eu stau in alexandria teleorman la fel si catalin ce coincidenta tare! nu?