| ImmortalQueen a întrebat:

Ce parere aveti despre meciul Romania - Franta? (de stadion, jucatori, tot ) happy

Răspuns Câştigător
| nuamPleaca a răspuns:

Romani prosti ce sunteti, nu s-a facut nimeni de ras. Era normal sa fie gazonul asa deoarece el trebuie sa stea 4-5 luni sa faca radacina, asta a stat 2 luni.
Stadionul superb - la fel si publicul. O atmosfera extraordinara tongue
Unii jucatori s-au descurcat chiar foarte bine (Chiriches, Luchin si Lazar). Nu s-a pierdut calificarea din cauza acestui meci... dar atata timp cat matematica ne mai da sanse la calificare (sper ca Luxemburgul sa faca o minune) trebuie sa speram.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Părere proastă față de Marcel Pavel, gazonul care nu a avut calitatea necesară în el pentru desfășurarea unui meci așa cum trebuie, etc.
Pa, pa.

| smile20000 a răspuns:

Noroc ca a fost gazonul asa ca sunt sigura ca altfel ne bateau francezii.dar in rest totul a fost misto. happy

| AllysaDeea a răspuns:

Pai stadionul a fost WoW prea tare dar gazonul a fost :"ca o plantatie de cartofi" Iar rad francezi de noiiii!laughing Jucatorii mda a fost bunicei unii (Chiriches, Lazar pana s-a accidentat ) Tanase a stricat toate fazele iar Marica se vede ca nu joak titular la echipa de club a fost foarte foarte slab. Cred ca meritamm sa kstigam pentru ca am avut mai multe ocazii clare de golllll! In fine daca era Torje si Sapunaru alta era viata! Sa nu mai spun de TAMPITU' de piturca care nu ia convocat ca ii el mare deshtept pe mutu tamas si sapunaru In fine ce vrei dupa ce a distrus Craiova sa distruga si nationala!

| onlymistery a răspuns:

Meciul nu m-a dat pe spate. Ma asteptam totusi sa scoatem un 1-1 sau 2-0. Stadionul a fost deplorabilsad. Bine ca nu si-au rupt jucatorii picioarele in el ca asta ne mai trebuia.

| cryna a răspuns:

Pfff ne-am facut de ras blushing

| larry11larry a răspuns:

Stadionul e frumos,da gazonu a fost ingriji,nuuuuu, siau batut joc aia care lau ingrijit, deci neamm facut de ras in toata lumea,

| bodyboss73 a răspuns:

Sal ce sa zic parca jucau pe camp parca erau la arat le mai trebuiau niste perechi de cizme si atunci era totul ok. Stadionul arata bine dar gazonul nu ...rusine jucatorilor ca n-au putut sa invinga!

| fitter a răspuns:

Gazonul era vai de capul lui, fancezii meritau acel penalty... vorba suporterilor:``Bine ca nu a venit saracul Messi``happy funda?