| MusicLover a întrebat:

Ce pot sa fac cu o prietena ca sa ne distram? ea o sa doarma la mine in seara asta dar nu stiu ce sa facem ca sa nu ne plictisim. voi ce faceti cu prietenii vostri? ce idei de jocuri aveti? ce filme de adolescenti interesante la care sa ne uitam imi recomandati? va rog raspundeti si scuzati categoria! FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
| Bibbi1507 a răspuns:

Paiiii. Sunt multe lucruri care le.ati putea face. Vorbiti despre lucrurile care le aveti in comun, despre baieti si alte chestii de genu. Uite si 2 filme de comedie : 1. Norbit 2. Big Mama. Sper ca te.am ajutat. Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Facet dragoste toata noapte eventual joculete eroticebatting eyelashesFolositi contraceptia!

| Mihai453 a răspuns:

Uitati-va la niste filme xxx impreunarolling on the floor
sigur o sa va distratilaughing)

| flashhs a răspuns:

Filme faine, pai:Ted si american pie toate cele 9(parca)episoade, bafta.