| fatmatosun a întrebat:

Bună.
Ce pot vizita prin București?
Am 6 zile la dispoziție!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Istambul happy

| Bizon95 a răspuns:

Ce iti place mai tare?
muzee, club-uri de noapte, mall-uri (incearca Afi Cotroceni), cinematografe (incearca IMAX la asta, sau Grand Cinema sala Ultra), restaurante (eventual alea la mare inaltime), etc.

si in functie de ce iti place, cauta pe google urmat de cuvintele:
de vizitat in Bucuresti
de exemplu:
https://www.google.com/search?q=muzee+de+vizitat+in+bucuresti

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gropile din asfalt, cozile de mașini de la Otopeni și nu numai; lucrările la apă caldă și mai ales poți încerca spălatul la lighean pentru ca București nu mai are apa calda nici căldură, dar se lauda cu instalații ca în micul Paris. Poți vizita aurolacii din gara de nord, gunoaiele din ferentari, șobolanii care umbla liniștiți pe străzi sau taximetriștii pirați care așteaptă sa îți dea țeapă la portofel. O poți vizita pe Firea sa o întrebi de ce este atât de proasta și lista poate continua.

Răspuns utilizator avertizat
| xeum a răspuns:

Centru vechi, gradina botanica, parcul tineretului, calea victoriei, romana, zonele centrale sunt cele mai geniale