| Vychy a întrebat:

ce pot vorbi cu iubitul meu pe mess? ne plictisim si nu stim ce sa vorbim.am luat toate metodele la rand si acum nu mai avem ce sa vorbim? aveti vreo idee?

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa-i faci o scurta

| raluk27 a răspuns:

Trimiteti-va link-uri haioase de pe you tube si comentati-le sau radeti impreuna.

| zRainbowx3 a răspuns:

Hmmm thinking Puteti face ce a zis Raluka, sau puteti vorbi de faze haioase pe care le-ati avut la scoala, sau iesit amandoi pe afara, etc thinking Funda? :3

| nike0119928 a răspuns:

Daca ai un iubit ar trebui sa fiti impreuna nu pe net ci in realitate, doar oamenii complexati pot iubi pe net.

| Vychy explică (pentru nike0119928):

Pai cand vin de la scoala, intru pe mess, vorbim ce vorbim si ne plictisim...nu mai avem ce sa ne spunem unu' altuia.