| RandyFan a întrebat:

Ce programe de instalat jocuri in afara de deamon tools stiti?

6 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Cu Power Iso. Cam acelasi lucru face.

Răspuns utilizator avertizat
| RebbeSKhon a răspuns:

Intra pe Google la Fish Game. Acolo gasesti multe jocuri faine.
Funda te roog.

| OliverH a răspuns:

Power Iso e cel mai bun.

| DjKoRaL a răspuns:

Salut
1.PowerIso
2.MagicISO Virtual CD/DVD-ROM(MagicDisc)(Merge pe Windows 7)
3.Alchool 120%
etc...

| GiacomO a răspuns:

Daemon nu e program de instalat jocuri ci emulează cd-uri. Adică simulează un cd fizic. Imaginile acelea iso sunt echivalentul unui cd fizic care cu daemon se pot deschide.
Mai există câteva programe dar nu sunt la fel de bune sau au diferite probleme așa că până acum e cel mai bun.