| Senorita2000 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu ma mai plictisesc? Nu vreau sa stau pe calculator. Vreau sa fac ceva distractiv.Imi da-ti idei? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| rebeca7599 a răspuns:

1. faci bratari sau inveti
2. faci parada modei
3.iti faci poze fashion, artistice...
4.iti downloadezi jocuri
5. uita-te la tv! sigur o sa te incante ceva
6.iti faci unghiile
7.iti faci parul in diferite feluri
8.suna un prieten
9.dormi
10.citeste
11. Uita-te la un film
12.asculta muzica
13. fa temele
14. deseneaza
15. danseaza
16. fa ceva dulsheee, de mancare(ex- eu cand am chef fac clatite sau uitate pe net la tort de clatite- nu e mare smecherie:pui o clatita apoi gem sau ce vrei tu apoi iar o clatita apoi iar gem si la sfarsit pui o glazura...)
17.raspunde la intrebari pe TPU
18.sai pe facebook... uitete la poze
19. fa exercitii fizice
20.stai in ploaie(cand va ploua),(iubesc sa fac asta)
21. vorbeste cu prietenii pe messanger
22.citeste biografiile vedetelor
23. fa-ti un blog
24.Cheama niste prietene.(fa o mini party)
25.Scotoceste prin casa (vei gasi lucruti vechi pe care le-ai uitat)
26. fa-ti o baie relaxanta
27. fa-ti curat in camera
mai stiu. dar mi-e sa nu te plictisesc mai rau.bafta.funda?

7 răspunsuri:
| Senorita2000 explică:

Multumesc forte mult pentru toate raspunsurile.Sa aveti o zi buna!

| AndreeaEma a răspuns:

Suna-ti prietenii si iesiti sa va plimbati/sa iesiti intr-o cafenea, de club e prea devreme tongue In caz ca prietenii tai nu sunt disponibili, baga-ti castile in urechi si iesi la alergat, o sa te revigoreze. Distreaza-te!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la inot cu prietenii, da o petrecere, uita-te la un film la cinema cu iubitul, asculta mixuri, adormi pe muzica clasica, du-te la spa, poti sa faci o gramada de chestii! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Skm a răspuns:

:) Poţi face accesorii, bijuterii hand-made. Sunt foarte drăguţe şi e distractiv. Poţi să te inspiri de aici :
www.breslo.ro

| bibitzuka a răspuns:

Stiu eu multe jocuri dar ai nevoie de minim4 persoane! in fine... poti sa te joci cu animalul de companie, sau, eu fac scrisori in plicuri si le pun in posta vecinilor! Daca stai la bloc suna la usile vecinilor si apoi fugi! Sau, striga oameni dupa geam, apoi lasa-te in jos! Daca stai la casa....sunt muuulte de facut!
Inventeaza tu jocuri! Mergi la plimbare, fa poze prin padure! Sunt multe chestii de facut, dar nu le vedem noi!big grin happy