| zeth14 a întrebat:

Ce scoala de role stiti? Funda :X A da si unde gasesc agresive de calitate la un pret modest :**

2 răspunsuri:
| HereToHelp1992 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti si vrei sa inveti sa mergi pe role, mergi la www.scoaladerole.ro - acolo vei gasi instructori certificati si campioni de freestyle slalom care vor sta si vor lucra cu tine pana inveti exact ce trebuie.

Role iti poti cumpara din magazinul Skates.ro, acolo gasesti articole sportive din domeniu, de calitate!

| vali529 a răspuns:

Pai cauta pe okazii gasesti si role bune si la un pret scazut si eu am achizitionat de acolo o pereche de role agresive si au fost foarte bune dar de scoala de role nu stiu eu am invatat de la un prieten