| clau25 a întrebat:

Buna ce trebuie sa faci pentru a deveni reprezentant ORIFLAME? fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Angelique a răspuns:

Daca ai peste 16 ani atunci poti deveni reprezentant oriflame! Te poti inscrie chiar aici: http://reprezentant-oriflame.ro/index.php/Formular-Inscriere.html Sper ca te-am ajutat, succes! Funda;;)?

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cauti un reperezentant sa te inscrie sau cauti la ei pe site si te inscrii

| dana7777 a răspuns:

Sa iti cauti pe cineva care este deja inscris la oriflame si ii spui ca vrei sa te inscrii la el ca si reprezentant sigur se va bucura asa ca nu va fi greu sa gasesti unul happy
sper ca te-am ajutat happy :*

| anonyma15 a răspuns:

Eu am fost reprezentant avon ddar cred ca si la Orifame se procedeaza asa: ceri unui alt reprezentant O. sa iti dea nr. de tel. al celui care se ocupa de el si de alti reprezentanti. Dupa ce vb cu acel sef de reprezentanti o sa-ti zica de ce ai nevoie ca sa te inscri