| NothingImportant200 a întrebat:

Ce va puneti de obicei in ghiozdanul pentru scoala?

Răspuns Câştigător
| Alanda18 a răspuns:

In geanta mea e o harababura. esentialul: caiete,carti,penarul,apa,sandwich,luciu,oglinda,telefonul,castile,elastic de par,mapa, servetele, acuarele(cand am desen)si cateodata un piepten.winking

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Droguri si colectia cu cele mai bune filme porno ale mileniului.Reviste deocheate.Spice-uri.Bauturi alcoolice.Banii obtinuti de sora-mea noaptea.Chestii din astea.

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Caietele si cartile de la materiile care la am in acea zi, apa, sandwich, luciu de buze si reviste.
Numai bine!

| KaRy a răspuns:

Ai nevoie doar de un caiet si un pix laughing ca sa poti avea loc pentru lucrurile care te intereseaza cu adevarat laughing

| Roxy_9585 a răspuns:

NU cred ca vrei sa stiii; in fine, carti, caiete, carnet, cate un baton fitness, apa, servetele umede si uncate, rimel, gloss de buze, pieptene, tampoane

| ADRYangel a răspuns:

Manuale,caiete,penar,pacet,apa,servetele,de obicei treningul, capsatorl si atat!

| marionettetolife a răspuns:

Pai cam tot ce trebuie. Manuale penarul caietele pachetul carnetul de note ecusonul

| isauranick a răspuns:

laughing nu cred ca vrei sa stii ce aveam, eu in ghiozdanellaughing pai asa: incarcatorul telefonului, o pila, un piepten, un gel antibacterian, servetele usate si umede, tusul, rimelul si rujul. 2 caiete sau 1 pe care sa pot scrie la toate orelelaughing)un pix un creion...si nu in ultimul rand portofelul normallaughing)

| sophiiie a răspuns:

Caiete, manuale-dar nu mereu.yawn.(are colegul de banca).
pixuri, creion, trusa de geometrie-dar nu mereu thinking
servetelethinking, apa, TELEFONUL, castilethinking, bani sithinking cam aatat.happy. sper ca te-am ajutat :*!

| adelina21 a răspuns:

Eu pai penarul, cartile, telefonul, sandwi, apa reviste bravo!
da ue mai stiu!