| Mony a întrebat:

Buna
Cei care au calatorit pana acuma cu avionul (WizzAir sau altele)
Cum ati transportat laptopurile sau alte aparate (ati avut voie cu ele la bord sau trebuia sa le lasati in bagajul de cala)?

Am citit cateva chestii, dar as vrea sa aflu si de la voi cateva informatii.

3 răspunsuri:
| Celmaitareanonim a răspuns:

Le poti lua si in bagajul de mana (adica la bord) dar cand treci de chech-in trebuie sa le scoti din rucsac/ geanta

| Andredrei a răspuns:

Eu am avut laptop si trebuie doar sa fie inchis. (am calatoirt wizzAir si blueiar)

| Mony explică (pentru Andredrei):

Aaa deci ai voie sa o ai la bord, pe langa geanta de mana