| sandra12345 a întrebat:

cei care va uitati ca telenovela cameleonii imi puteti spune va rog unde pot gasi sau sa-mi dati un site cu poze cu cercei cum are Belinda(valentina) asa in sus cum ar fin in mai multe gauri, dar sunt numai in una singura si se prelungesc in sus cu multe pietricele? va rog mult ajutati-ma. multumesc

Răspuns Câştigător
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Sincer nu am gasit mare lucru, decat asta http://forum.acasatv.ro/......wtopic.php poate gasesti tu ceva indici si daca o sa mai gasesc site-uri o sa iti spun

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta la magazine in Pitesti spre ex sunt 4 lei si sunt doi... si pentru o ureche si pentru alta si mai au si doua bobitze negru pentru gaurile tele ...si nu iti tree gauri sunt cu clipsuri tongue Sper ca te-am ajutat :*