| HelloKitty23 a întrebat:

Ceva porecle pentru numele Ana-Maria! Ms:*

9 răspunsuri:
| Kira9747 a răspuns:

Anni

Anutza

Anita

Mary

Mariuca

| anyka18 a răspuns:

Si pe mine asa ma cheama
Ane-Marie, Ana, Maria, Mary, Mary-Ana, Any, Maria-Ana, Ana Mary, Ashley, Anyta, Anuta, nisoara, Anuto, Anne, Any, de la Maria.Mari,Mariuta,May,Ane Ani Na NaNa aNie AnAeE(acentul pe "e") ANutza Anucik Anutz, Mary Mery Mya My Ma MYrYY (accentu pe "R") Merutza Mitzi Mika, ANMArY MRYYNitha ARia marnitha MYRIaA AanARIA.

| Floricell_4708 a răspuns:

Ane, Anuta, Anelisse, Anica, Ane-Mrie, Anca, Aneta, Anisoara, Adina chiar

Te pup dullcekiss
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama ana-maria happy mie imi zice : Ane-mary. Anusk-kamaia big grin, anuska, anita, mery, " gummy bear", DwDaa

| scumpikxa a răspuns:

Amy

| ღ♥Biiån©å ♥•ღ a răspuns:

AneMari(mi-a venit sh mie acu in minte laughing)
Anita
Anota
Mariuka
AniMarika

| DonCristiano a răspuns:

Anuka

| 10NuTzZ a răspuns:

Nuta sau...nutica

| annutsika a răspuns:

Hmm.si pe mine ma cheama ana insa nu am o porekla ca numele...deoarece astea se dau dupa caracter si fiziclaughingmie mi se zice micutsa sau pitik sau picialaughing