| noSUno a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine sa stiu cum se vopsesc ochii prin photoshop/

Răspuns Câştigător
| Anaeli a răspuns:

Nu stiu in photoshop, dar poti sa iti faci cont pe http://taaz.com si iti schimbi foarte usor culoarea ochilor. In plus poti crea si poze artistice (fond de ten, gene false, machiaj, diverse tunsori si culori, etc).

9 răspunsuri:
| RoxyLaLa a răspuns:

Fac pariu ca vot stupid si nefolositor ti-a dat chiar aia care te-a injurat pentru. fundahee hee.

| RoxyLaLa a răspuns:

Mersi
si eu :d.

| thisisMirel a răspuns:

Intri pe www.pizaap.ro si iti explica acolo:D(fundita?)

| C0nflic7 a răspuns:

Alegi o poza,Apesi pe Q adica:Enter Quick Mask,selectezi ochi,dar trebuie sa fie dat pe pensul,adica brush,dupa ce ai selectat,apesi iar Q si dupa aceea CTRL SHIFT si i,dai pe iamage,adjustement si variations, si la coarse dai la maxim, si alegi de acolo ce culoare vrei.Succes!

| C0nflic7 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza funda sau vot, mie imi place sa ajut. Daca crezi ca m-am ofticat laughing dar nu

| noSUno explică:

Multumesc la toti mai ales lui conflic deoarece eu am cerut prin phototshop si asta mia explicat,dar cam greu inteleg cum sa fac, de aceea i-am dat bunda lui anaeli scuze daca n-am procedat corect, dar iti dau voturi de folositor si inteligent

| noSUno explică:

Nu,multumesc mult,dar nu de mult am avut un caz,in care o fata necunoscuta ma injurat pentru o funda, si nu mi se pare normal, inca oadata multumesc

| noSUno explică:

Da,da roxy, dar eu ti-am dat folositor si inteligent

| Elena5874 a răspuns:

Mai bine incerci pe tazz.com e mai repede si onlinewinking