| VORTEX a întrebat:

cine ma poate ajuta cu un text ce poate fi pus intr-o invitatie de banchet de clasa a8a? Vreau un fel de invitatie pentru profesori, mersi mult

Răspuns Câştigător
| magda2454 a răspuns:

Dragi nostri profesori, va multumim ca ati impartasit cu noi lacrimi, bucurii si durerii si ca ne-ati invatat tot ce e mai bun in viata si pentru asta va invitam cu dragoste la banchetul anului 2011(in ce an faceti banchetul)ce va avea loc in data de..., la localul, restaurantul(unde are loc banchetul)la ora...Va asteptam si va iubim! Cu stima colectivul clasei a 8-a.ATAT Funtita?

1 răspuns:
| Ciobanu_Norbert_1999_lVDx a răspuns:

Vreau si eu texte peeentru invitatie la banchet