| anne0006 a întrebat:

Buna!
Cine stie cand aflu ca un cuvant italian este masculin sau feminin? fundita

4 răspunsuri:
| MissStyles a răspuns:

Masculin... sau neutruthinking Dar eu cred ca masculinbig grin

| anne0006 explică (pentru MissStyles):

Dupa raspunsul tau imi dau seama cat de inteligenta esti...

| MissStyles a răspuns:

Bine ca esti tu mai inteligenta, incat sa intrebi.Asa ca gurita! E simplu sa afli pune intrebarea.Lol, se vede cata scoala ai

| anne0006 explică (pentru MissStyles):

Pai daca erai tu desteapta nu mai aveai cont pe TPU, in plus acest site s-a facut pentru oamenii care au o nelamurire, dar tu nu este atat de inteligenta incat sa realizezi.