| Alii a întrebat:

Cine stie niste locatii bune si frumoase pentru banchetul de sfarsit de clasa a 8 a, undeva pe la munte daca se poate. Poze, site. uri ceva.plz:X.Dau fundita[-o

2 răspunsuri:
| Alii explică:

Pai asta vruiam si noi sa facem, dar am zis sa cautam si in Romania, dar cred ca tot la bulgari ramanem.thinking

| Skittles_9113 a răspuns:

La munte nu stiu. la predeal, partia clabucet e fain sau la azuga e de asemenea fain. o locatie buna pentru banchet (unde voi merge eu cu clasa mea in cateva luni pentru sfarsitu liceului) e in bulgaria la nisipurile de aur. este un hotel de 4 stele, 3 zile si 2 nopti, all inclusive cu cina festiva si DJ, nspe feluri de mancare, piscina inauntru, minigolf, blablabla, cam tot ce-ti vrea inimioara. cu drum cu tot in jur de 150 de euro happy