| Smileygirl23 a întrebat:

Cineva care a practicat/ practica sporturi extreme? Daca da, ce fel de sport?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| AndreiILB a răspuns:

Eu fac Motociclism dar nu cred ca o sa te apuci happy

14 răspunsuri:
| geopopiku a răspuns:

Aruncatul cu privirea...incearca e foarte EXTREM

| Smileygirl23 explică (pentru geopopiku):

Aduce si satisfactii sau se practica doar de amorul artei?happy

| geopopiku a răspuns (pentru Smileygirl23):

Si una si alta.big grin

| Smileygirl23 explică (pentru geopopiku):

Nieee. Tura asta spun pashappy Merci de pont totusi, poate in lipsa de idei, intr-un viitor indepartat, ma apuc si de sportul asta extremtongue

| Smileygirl23 explică (pentru AndreiILB):

Multumesc. voiam totusi pareri de la oameni care chiar practica ceva. apreciez oricum:d

| Smileygirl23 explică (pentru AndreiILB):

Ba m-ar bate un gand, doar ca imi lipseste inca motocicletatongue

| AndreiILB a răspuns (pentru Smileygirl23):

Ia`ti una happy Pentru inceput nu lua vreo motocicleta de 1000 euro ca o faci praf imediat "laughing

| Smileygirl23 explică (pentru AndreiILB):

Multumesc de pont. Sper doar sa nu imi fac praf altelelaughing

| AndreiILB a răspuns (pentru Smileygirl23):

laughing

| AndreiILB a răspuns (pentru Smileygirl23):

Eu fac Motociclism dar nu cred ca o sa te apuci happy

| DianaBăă a răspuns:

Parasutism, de exemplu

| Smileygirl23 explică (pentru DianaBăă):

Practici?

| DianaBăă a răspuns (pentru Smileygirl23):

Vreau sa incerc.
Eu ti-am dat doar un exemplu

| Smileygirl23 explică (pentru DianaBăă):

Multumesc, apreciez. Si eu as vrea sa incerc, de asta am zis sa strang niste...pareribig grin