| Notty a întrebat:

cu ce as putea sa-mi tai pantalonii ca sa fie ca acei pantaloni din magazin deja taiati? funda.love struck

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Cu foarfecă zimţată, dacă ai. Ies destul de interesanţi, dar trebuie să'i faci cu grijă.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| RoxyAngelPink a răspuns:

Mai bine tii cumperi deja taiati decat sa distrugi alti pantaloni, iti spun din experienta...happy

| Shatteredx a răspuns:

Haide ca ti-i tai eu happy

| BBiiiaa a răspuns:

Cu foarfeca sau cu glaspapir. cu razatoarea. doar distruge.i. Poti sa te uiti la un episod din "Schimba.ti lookul" cu ashley tisdale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o foarfeca.Dar cel mai bine ar fi sa-i cumperi direct taiati din magazin.(si eu am incercat si au iesit foarte urat....frumosi! big grin )

| SomeRandomDude a răspuns:

Cu capsatoru ala nu greseste niciodata laughing)

| Lolll a răspuns:

Ii tai cu razalaul dar ai grija cum ii tai...happy

| Anonomius a răspuns:

Cu foarfeca