| Samy48 a întrebat:

Cum adaug subtitrarea la un film?

Spuneti-mi pls, dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| aaaaaaa1 a răspuns:

Vezi filmele in BS playar, nu? intri pe film si apoi iei subtitrarea cu mouse`ul si o pui pe film.Vizionare placuta!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai subtitrarea separata de film atunci trage subtitrarea prin metoda drag & drop peste film

| aaaaaaa1 a răspuns:

Iei subtitrarea si o pui in film asa fac euhee hee

| emy1994 a răspuns:

Deschizi filmul, dai click dreapta si trebuie sa fie pe undeva add subtitle sau adauga substritrarea

| maria_5981 a răspuns:

Vezi filmele in BS playar, nu? Intri pe film si apoi iei subtitrarea cu mouse`ul si o pui pe film. Vizionare placuta!

| andreea13_7408 a răspuns:

Dublu clik si iti apare o lista.
dai unde it zice subtitrare si iti apare:cautare subtitrare si mai multe...
trebuie sa astepti putin si iti apare!
dar vezi ca poate sa fie gresita.verific-o inainte sa te asezi comodbig grintongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune subtritarea in film

| dyenutza13 a răspuns:

Iei subtritrarea de pe net si por si simplu bagi serverul in film