| amandina_9414 a întrebat:

Cum pot fura legume de pe ferma barn buddy chiar daca celalalt are mancare la caine? Am vazut ca unele persoane pot, chiar si de la mine au furat cand aveam mancare.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Schimbi data. Dai cu o zi inainte. Poti fura doar de la plantele mature inainte de a schimba ziua ( dupa schimbare ajung si altele la maturitate, dar nu poti fura de la ele). Dupa ce ai furat trebuie sa schimbi data la loc, apoi, vizitezi alt vecin...Bafta!

3 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Nustiu

| Str3n6arizza a răspuns:

Nu inteleg cum vine partea cu schimbatul thinking asta inseamna sa furi si apoi sa schimbi? dar cum poti fura daca nu schimbi nimic, m-am pierdut in explicatie laughing

Răspuns utilizator avertizat