| Ðąiyą a întrebat:

Cum pot modifica o poza de genul http://www.nastygal.com/......pitsimple/ as vrea site-uri..in care chiar pot edita asa...adica vreau sa lipesc 2 poze cu mine.dar fara a se vedeea diferente si cu acelasi fundal..Intelegeti?
Funita :*

1 răspuns:
| xPuffy a răspuns:

Inteleg ce vrei sa zici.Dar nu prea cred ca exista.Uite.Pe pizap la Make a Collage.Acolo poti face niste poze in genul asta doar ca intre ele apar niste liniute negre.Nu stiu daca iti place. Oricum bftlove struck