| Wihaela a întrebat:

Buna!
cum pot sterge un album care nu contine nimic dp facebook? si cum pot muta pozele dintr-un albuum intr-altul? mersi... dau funda

Răspuns Câştigător
| Amelia94 a răspuns:

Ca sa stergi un album trebuie mai intai sa stergi toate pozele din el, sau daca vrei sa le muti in alt album dai la editare album-editare poze-selectare album si alegi unde vrei sa le pui.

2 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Pozele nu le poti muta, albumu il stergi simplu, dai click pe albume si apare delete.

| S0uNdZ a răspuns:

Pai, apesi pe un album care nu mai vrei sa apara, dai la editeaza albumul sus, dai la editare fotografii si muti pozele in albumul care vrei sa ramana si faci la fel cu toate albumele, dupa stergi albumele goale si apesi pe albumul care a ramas, dai la editare album si il denumeste cum vrei tu. Fundita?