| Wihaela a întrebat:

cum se joaca imvulaughinglaughing:*big grin

Răspuns Câştigător
| march a răspuns:

Intai trebuie sa iti faci cont sa iti alegi caracterul tau sa il imbraci cum consideri tu mai bine, apoi la sfarsit sa instalezi aplicatia aceea care trebuie downloadata, si intri normal in el si te plimbi prin diferite camere de CHAT si ai anumite puncte pe unde te poti misca si anumite miscari actiuni prestabilite un fel de SIMS dar cu oameni adevarati din toata lumea!

1 răspuns:
| Jenn002 a răspuns:

Prima data iti faci Caracterul, dupa care mergi la cumparaturi daca ai credite. Apoi mergi in camere si vorbesti cu diferiti oamni din diferite tari. Daca te plictisesti poti juca niste jocuri, aplicatii. Sfat: nu iti irosi creditele pe prostii pentru ca iti vor trebuiwinking
Succes!happy