| BlackD a întrebat:

Cunosc un baiat care are nevoie de 1 operatie costisitoare [ 33.000 euro ]. El este bolnav de DISTROFIE MUSCULARA PROGRESIVA DUCHENNE. Acesta boala am inteles ca macina oasele sau nu se poate deplasa [ceva de genul asta]. El se numeste Ionut [Shagoon] si are 18 ani. Nu stiu daca este bine ce fac eu acum dar doar asa consider eu ca il pot ajuta aici pe net.
Acesta este un clip de "promovare"
http://www.youtube.com/watch?v=5pKhpSAZxUQ&feature=g-u-u
nu va costa nimic sa dati mai departe pe facebook. Toata lumea cere like`uri eu nu fac asta, eu doresc doar sa fac cazul cunoscut si sa il poata ajuta mai multe persoane.
Orice suma conteaza :) [fara glume proaste, puneti-va pentru 1 clipa in situatia lui si apoi faceti glume proaste]
Cozmita Georgeta(mama)

Com Grumazesti

Sat Netezi Nr.16

Jud. Neamt

Telefon: 0721 80 95 10

Cont euro: RO 43RNCBO199054945310002

Cont lei: RO 70RNCBO199054945310001
http://www.desenatori.ro/desen-1881351.htm

1 răspuns:
| omuletdezapada a răspuns:

Chiar te-as ajuta dar chiar nu potte cred! am vazut videoul este foarte grav cazul dar nu pot